Náhrdelník MALÝ KVET II.

Náhrdelník z kolekcie HABAN TOUCH I pozostáva z keramického prívesku v tvare pripomínajúcom kvet, ktorý je vyrobený odlievaním. Odliatok má lesklú bielu glazúru.

Skladom
47 €
Kategória: Náhrdelníky
Autorky: Viera Joštová Igriciová / Ľubica Poncik
Kolekcia: Haban Touch I
Materiál: keramika a textil
Rozmery: viď text
Krajina pôvodu: Slovensko

Náhrdelník z kolekcie HABAN TOUCH I pozostáva z keramického prívesku v tvare pripomínajúcom kvet, ktorý je vyrobený odlievaním. Odliatok má lesklú bielu glazúru. Každý šperk je jedinečný originál, doplnený starostlivo doladenou stuhou s autorskou potlačou. 

Šperky sú balené do luxusných krabičiek s logom HABAN TOUCH. 

šírka: 5,9cm

výška: 4,7cm

hrúbka: 0,7cm

stuha: 124cm x 0,7cm (100% polyester - umelý hodváb)

Kolekcia keramických šperkov HABAN TOUCH I vznikla zo spolupráce dvoch výtvarníčok - keramičky Viery Joštovej Igriciovej a textilnej a odevnej dizajnérky Ľubice Poncik.  Ľubica vytvorila pestrú odevnú kolekciu inšpirovanú motívmi habánskej keramiky 17. -19. storočia zo zbierok Slovenského národného múzea v Martine. K spolupráci prizvala keramičku Vieru Joštovú Igriciová, aby k jej kolekcii vytvorila keramické šperky, ktoré sa budú nosiť na stuhách, ušitých zo zvyškov látok z kolekcie. Pri tvorbe autorka čerpala z Ľubiciných autorských potlačí a tradičných motívov kvetov a zvierat habánskej keramiky. Niektoré motívy len preniesla do 3D, iné ďalej autorsky upravovala do nových tvarových variácii šperkov. Zo spolupráce tak vznikla variabilná kolekcia keramických príveskov. 

Späť do obchodu